czas trwania zabiegu cena zabiegu (po konsultacji może ulec zmianie)
Pedicure klasyczny 90 minut 130,00 zł
Pedicure klasyczny + malowanie 90 minut 150,00 zł
Pedicure + french 90 minut 170,00 zł
Pedicure + hybryda 110 minut 170,00 zł
Pedicure + hybryda french /zdobienie 120 minut 170,00 zł – 190,00 zł
Pedicure + kwasy 100 minut 180,00 zł
Pedicure + kwasy + hybryda 120 minut 200,00 zł
Pedicure japoński 90 minut 140,00 zł
Pedicure męski 70 minut 130,00 zł
Zabieg SPA 20 minut 40,00 zł

*Każdy zabieg jest konsultowany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta tak jak i jego cena

Salon Tu i Teraz w Warszawie to miejsce stworzone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W naszym gabinecie można zapisać się na profesjonalny pedicure męski i damski, który zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. U nas w ramach zabiegów pedicure w Warszawie możesz wybrać jedną z wielu opcji usług tego typu, dopasowując ją do swoich potrzeb oraz stanu paznokci, a także skóry na stopach. Sprawdź, dlaczego warto zapisać się na polecany pedicure męski lub damski i postaw na nasz salon w Warszawie!

Polecany pedicure męski i damski – dlaczego warto zrobić go u nas?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na profesjonalny zabieg pedicure damskiego lub męskiego w naszym salonie na terenie Warszawy. Nasze stylistki mają wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz niezbędne umiejętności, aby usługa pedicure męskiego lub damskiego została wykonana perfekcyjnie.

Umawiając się na wizytę w Salonie Tu i Teraz możesz liczyć też na kompleksowe doradztwo, indywidualne podejście do stanu Twoich paznokci i skóry na stopach, a także usługę wykonaną zawsze na czas. Efekty polecanego pedicure damskiego i męskiego mogą utrzymać się nawet przez 2-3 tygodnie, zależnie od indywidualnej pielęgnacji realizowanej przez klientów salonu.

Zabiegu pedicure męskiego i damskiego – Salon Tu i Teraz w Warszawie

Wieloletnie doświadczenie w branży to niejedyny wyróżnik, jakim charakteryzuje się nasz Salon Tu i Teraz w Warszawie. Wykonując pedicure damski i męski, zawsze dbamy o to, aby klienci byli zawsze w 100% zadowoleni z wykonanego zabiegu. Nasze stylistki zajmują się pedicure hybrydowym, french, malowaniem paznokci, zdobieniem, pedicure japońskim oraz kompleksowym zabiegiem SPA na stopy.

Warto też dodać, że każdy zabieg jest indywidualnie konsultowany z klientkami i klientami. Dzięki temu możemy dopasować pedicure męski lub damski do indywidualnych potrzeb danej osoby wraz ze wstępnym ustaleniem całkowitych kosztów wykonania zabiegu.