W naszym salonie używamy najwyższej jakości farb i kosmetyków do włosów firm KEVIN MURPHY oraz DAVINES. Marki te znane są ze stosowania w swoich produktach naturalnych składników oraz innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji włosów.

Dbając o dobre samopoczucie i wygląd klientów, korzystamy z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów KEVIN MURPHY i DAVINES, które sprawiają, że stają się one lśniące, zdrowsze i piękniejsze. Dlatego polecamy w naszym salonie zabiegi odżywiające do włosów, ale także doradzamy, jak zadbać o włosy w domu.

Te wysokiej jakości marki dbają o środowisko stosując biodegradowalne i naturalne produkty nie tylko w składzie kosmetyków, ale także opakowań, w których się one znajdują.

Profesjonalne zaopiekujemy się Twoimi dłońmi i stopami, dzięki pracującym u nas profesjonalistom oraz doskonałym kosmetykom. Współpracujemy z markami VICTORIA VYNN i PHARM FOOT

Oferujemy także stylizację brwi i rzęs, a także kosmetykę twarzy.

Nieustannie szkolimy się, uczestniczymy w pokazach i dokładamy nowe propozycje do cennika, aby być na bieżąco i móc zaoferować szeroką gamę usług, każdemu kto do nas zajrzy.

Uważamy, że każdy zasługuje na odrobinę luksusu, dobre samopoczucie i bycie zadbanym przez profesjonalistów. Dlatego nasze wyjątkowe i oryginalne wnętrze, pyszna kawa i miła obsługa salonu, pozwalają odpocząć od stresów i zadbać o siebie w przyjemnej atmosferze. Zapewniamy wysoką jakość, profesjonalizm usług oraz najlepsze produkty, ponieważ cenimy sobie zadowolenie klientów.